قفل گذاری
با توجه به رشد روزافزون صنایع و همچنین رشد محصولات ارائه شده توسط افراد حقیقی و حقوقی جهت استفاده برای عموم ، ضرورت محافظت از محتوای تولیدی و حفظ حقوق مادی و معنوی پدیدآورندگان این آثار بیش از پیش حس می شود. در این راستا و به منظور ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان، اقدام به راه اندازی سایت ساخت قفل ویژه نموده ایم که با استفاده از جدیدترین و پیچیده ترین روش قفل گذاری نسبت به تهیه قفل برای هر نوع محصول اعم از سمعی، بصری، رایانه ای و ... اقدام نموده ایم
توجه به این نکته الزامی است که هنوز هیچ قفلی در دنیا ساخته نشده است که قابل رمز گشایی یا شکستن نباشد و وجود نرم افزارهای کپی شده شرکت های بزرگ دنیا در بازار خود گواه این مدعاست. لیکن وجه تمایز یک قفل خوب از قفل های معمولی، مدت زمان لازم برای شکستن قفل و کپی نمودن فایل موجود در دیسک است.
شرکت تاش رنگ مفتخر است که اقدام به نصب قفل هایی بر روی دی وی دی نموده است که بدون آسیب رساندن به دیسک و به دلیل پیچیدگی، قابل رمز گشایی توسط کاربر عادی نبوده و افراد حرفه ای نیز تنها با صرف مدتی طولانی ممکن است موفق به این کار شوند. لذا پدید آورندگان و تهیه کنندگان این آثار مدت زمان کافی را جهت پخش و توزیع محصول خود در اختیار خواهند داشت.

قفل گذاری سی دی
قفل ضد رایت
قفل ویدئویی
۱- قفل سخت افزاری‌ یا همان قفل دیتا : در این روش شما مستر یا مستر های اصلی ( منظور از مستر : دی وی دی یا سی دی هایی که می خواهید روی آن عملیات قفل گذاری و تکثیر انجام شود) را برای تیم ما ارسال می کنید . سپس ما اقدام به قفل گذاری روی مستر اصلی کرده و به صورت حرفه ای از روی مستر یا مستر های قفل گذاری شروع به
تکثیر به شکل خیلی آرام و با حساسیت بالا می کنیم. در این روش تک تک سی دی ها یا دی وی دی های تکثیر شده بعد از مرحله تکثیر باید وارد مرحله دستگاه لیزر شوند. پشت هر سی دی یا دی وی دی یک خط بسیار نازک و حساس توسط دستگاه لیزر می افتد.
روش بالا کاملا انحصاری برای تیم ما می باشد و بعدا برای خوانایی سی دی های یا دی وی دی های تکثیر شده هیچ گونه مشکلی رخ نمی دهد.
قفل گذاری روی دی وی دی ناین
برای قیمت گرفتن قفل سخت افزاری یا قفل دیتا لطفا با شماره 09393009739تماس بگیرید.
۲ – قفل ویدئو : این نوع قفل گذاری مخصوص فایل های ویدیوئی می باشد كه فرمت آن ها vob. می باشد. در این روش شما محصول خود را به شکل نهایی آماده می کنید و حتما باید فرمت فیلم ها به فرمت vob. باشد تا داخل دستگاه های ویدئو خانگی اجرا شود.
سپس محصول را برای ما ارسال می کنید که ما همانند روش بالا عملیات قفل گذاری را انجام می دهیم تنها تفاوت قفل ویدئو با دیتا در امنیت آن می باشد که امنیت قفل دیتا بالاتر می باشد.
۳ – قفل فعالسازی : قفل گذاری به این روش کاملا متفاوت می باشد. در این روش هر عدد سی دی یا هر پک سی دی یا دی وی دی فقط داخل یک سیستم قابلیت اجرا دارا می باشد. فعالسازی از روش های زیر امکان پذیر است:
۱ – اتوماتیک : یعنی به محض اتصال به اینترنت کاربر می تواند سریالی که برای فعالسازی نیاز است را وارد نماید (سریال فعالسازی را تیم تاش رنگ در اختیار شما قرار می دهد) و سپس از آن استفاده کند.
۲ – تلفن گویا : در این روش کاربر با تلفن گویا شرکت تماس میگیرد و رمز فعالسازی را دریافت می کند.
۳ – پیامکی : در این روش کاربر برای دریافت رمز عبور باید سریال را به سرور ارسال پیامک ارسال کند و آن را دریافت کند.
۴ – از طریق وب سایت یا وبلاگ شما : کاربران می توانند برای دریافت رمز عبور وارد سایت یا وبلاگ شما شوند و سریال فعاسازی را وارد کنند و رمز عبور را دریافت کنند.که باعث بالا رفتن رتبه الکسا سایت شما هم خواهد شد چون بازدید کننده بیشتری به شما سر می زنند.
5 – قفل دانگل : قفلی که مستقیما بر روی فلش مموری می گذاریم و فایل ها همگی فقط زمانی قابل اجرا می باشند که فلش مموری به دستگاه متصل باشد.


قفل گذاری

با توجه به رشد روزافزون صنایع و همچنین رشد محصو

لات ارائه شده توسط افراد حقیقی و حقوقی جهت استفاده برای عموم.
ضرورت محافظت از محتوای تولیدی و حفظ حقوق مادی و معنوی پدیدآورندگان این آثار بیش از پیش حس می شود.
در این راستا و به منظور ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان، اقدام به راه اندازی سایت ساخت قفل ویژه نموده ایم .


پیچیده ترین روش قفل گذاری نسبت ب

ه تهیه قفل برای هر نوع محصول اعم از سمعی، بصری، رایانه ای و … اقدام نموده ایم.
توجه به این نکته الزامی است.
که هنوز هیچ قفلی در دنیا ساخته نشده است .
که قابل رمز گشایی یا شکستن نباشد و وجود نرم افزار

های کپی شده شرکت های بزرگ دنیا در بازار خود گواه این مدعاست.
لیکن وجه تمایز یک قفل خوب از قفل های معمولی، مدت زمان

لازم برای شکستن قفل و کپی نمودن فایل موجود در دیسک است.
شرکت تاش رنگ مفتخر است که اقدام به نصب قفل هایی بر روی دی وی دی نموده است .

که بدون آسیب رساندن به دیسک و به دلیل پیچیدگی، قابل رمز گشایی

توسط کاربر عادی نبوده و افراد حرفه ای نیز تنها با صرف مدتی طولانی ممکن است .
موفق به این کار شوند.

لذا پدید آورندگان و تهیه کنندگان این آثار مدت زمان کافی را جهت پخش و توزیع محصول خود در اختیار خواهند داشت.

قفل گذاری سی دی

قفل ضد رایت

قفل ویدئویی

۱– قفل سخت افزاری‌ یا همان قفل دیتا : در این روش شما مستر یا مستر های اصلی ( منظور از مستر : دی وی دی یا سی دی هایی که می خواهید روی آن عملیات قفل گذاری و تکثیر انجام شود) را برای تیم ما ارسال می کنید . سپس ما اقدام به قفل گذاری روی مستر اصلی کرده و به صورت حرفه ای از روی مستر یا مستر های قفل گذاری شروع به
تکثیر به شکل خیلی آرام و با حساسیت بالا می کنیم. در این روش تک تک سی دی ها یا دی وی دی های تکثیر شده بعد از مرحله تکثیر باید وارد مرحل